fbpx

Vestuvių spalvų paletė: Balio džiunglės

7 rugsėjo, 2020

Kai manęs paklausia, nuo ko geriausia pradėti planuoti vestuves, visąlaik pirmiausia patariu išsigryninti vestuvių idėją ir viziją. Į tai gali įeiti daug elementų – asmeninis skonis, jaunųjų charakteriai ir pomėgiai, aplinka, sezonas, spalviniai sprendimai. Atradus šią kryptį (bei sukūrus daaaaug Pinterest lentų) lengviau sukurti vientisą, skoningą ir gražią šventę.

Noriu padėti nuotakoms šiame planavimo procese, nes jis tiesiogiai paveikia ir mano darbą. Taip gera būna fotografuoti vestuves, kuomet viskos detalės, nuo jaunikio butonjerės iki sedėjimo plano būna suderinta iki smulkmenų. Manau, kad geros vestuvės yra tikras meno kūrinys!

Todėl startuoju su nauja tema mano tinklaraštyje, kur apžvelgsiu ir pateiksiu pavyzdžius įvairių vestuvinių spalvų palečių, kurias pateikė skirtingos Lietuvos planuotojos. Noriu parodyti, kaip iš detalių galima sukurti vieningą visumą ir įdomiai papasakoti istoriją. Pirmasis įrašas paruoštas kartu su planuotojomis iš Dvelkia laime komandos ir su vestuvinės kanceliarijos dizainere Evelina iš Sugar Letters.

Vestuvių spalvų paletė: Balio džiunglės

Kai pamačiau paletę, kurią atsiuntė Dvelkia laime merginos, labai nudžiugau! Tai tikrai vestuvėse retai matomas koloritas, nes vyrauja prigesinti tamsesni žemės atspalviai. Pažiurėjus į spalvas, tikrai pati prisimenu savo kelionę į Balį, Udubo džiunglių tvankumą ir tą ramią visur apaugusios žalumos gyvastį.

Vestuviu spalvu palete Balio dziungles

Uždaviau Leilai ir Justei iš Dvelkia laime keletą klausimų apie šią paletę.

Kas įkvepė šią spalvų kombinaciją?

Kuriant šių atspalvių paletę – galvojome apie ramybe alsuojantį vakarą Balyje, kuomet mintys paskęsta ramiose jūros bangose, o širdį apjuosia švelni romantika. 

Vestuviu spalvu palete Balio dziungles

Kaip manote, kokia pora rinktųsi šią paletę?

Ši paletė tobulai tiktų porai, kuri savy nešioja laisvės pojūtį, nėra abejinga gamtos grožiui, žvelgia į pasaulį kūrybiškai ir nėra prisirišusi prie nusistovėjusių standartų.

Kokius dekoro elementus derintumėte prie šios paletės?

Dekore žavingo šarmo neabejotinai pridėtų pinti akcentai, siūbuojančios macrame stiliaus detalės. Kartu gražiai žiūrėtųsi tekstūrinio stiklo elementai, smėlio/kreminių atspalvių keramikiniai indai. Ir, žinoma, gamtoje randamos smilgos, žalumos akcentai bei pastelinių atspalvių egzotinių gėlių žiedai. 

Vestuviu spalvu palete Balio dziungles

Gavusi šią vestuvių spalvų paletę, nusiunčiau ją ir Evelinai iš Sugar Letters ir pasitelkusi savo magiją sukūrė kvietimus, RSVP korteles, meniu bei stalo korteles. Jose vyrauja smėlinės, pilkšvos spalvos, augalinės iliustracijos, plėšyto popieriaus elementai.

Tikiuosi šis įrašas įkvėps Jūsų vestuvių spalvų paletę bei leis sukurti stilingą šventę. Ateityje laukite ir daugiau įrašų šia tema, bendradarbiaujant su kitomis Lietuvos planuotojomis ir kūrėjais!

SHARE THIS STORY