fbpx

Vestuvių fotosesija Burbiškio dvare

vestuvių fotografija, kuri...

Jaunųjų pusryčiai Pacų viešbutyje

Fotografijos tikslas - užfiksuoti dabartį tam, kad išliktų. Vestuvės yra ta diena gyvenime, į kurią vis norėsis grįžti atgal, tad nuotraukos turi išlikti aktualios ir po 50 ar daugiau metų. Todėl nesivaikau trumpalaikių madų, įkvėpimo spalvoms ir kompozicijoms ieškau juostinėje fotografijoje. Visos dienos metu ieškau ne tik džiaugsmingų ir stilingų momentų, bet ir tylių, susijaudinimo pilnų akimirkų. Tikiu, kad vestuvių nuotraukose turite matyti pačią geriausią ir labiausiai įsimylėjusią savęs versiją, tad visas vestuvių fotografijos procesas yra fokusuotais į tai.

procesas

Vienas svarbiausių dalykų man - kad nuotraukoje matytumėte save, o ne suvaidintą ar dramatizuotą savęs versiją. Tą pasiekiu:

1. Skirdama ypatingą dėmesį susidraugavimui prieš vestuves. Juk laisviausiai jaučiamės priešais žmones, kuriais pasitikime ir su kuriais smagu leisti laiką.

2. Per nesudėtingą pozavimą. Per fotosesiją laikas prabėga akimirksniu, nes nuolatos judate, juokiatės ir rodote vienas kitam meilę - taip nelieka laiko surakintoms ir nenatūralioms pozoms.

Vestuviu fotosesija Uzupyje

susisiekti!

DUK

pilnos dienos galerijos

patarimai ir istorijos