fbpx

Vestuvių fotografija

Vestuvių fotografija

Vertinantiems stilių, lengvą pozavimą, jautrias emocijas.

Sveikinu!

Jūs susižadėjote! O kas toliau? Toliau Jūs ieškote draugo, kuris ne tik padės užfiksuoti svarbiausias akimirkas ir jautrias emocijas, bet ir sukurs lengvą ir atpalaiduojančią atmosferą, fotografavimasi pavers pramoga, o ne prievole, bei padės kurti šventę. Kad ir kokia ji būtų – ar fiesta su visa gimine ir draugais, ar romantiškas pabėgimas į kitą šalį dviese. Žinau, kaip gali būti sunku išsirinkti tobulą fotografą savo šventei iš tokios plačios pasiūlos. 

Leiskite Jums padėti. Parašykite man laiškelį, trumpai papasakodami apie savo šventę, ir pabandysiu atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Suderinsime patogų laiką skambučiui ar gyvam susitikimui, kurio metu galėsime susipažinti ir galėsiu papaskoti, kaip vestuvių fotografija ir fotosesija gali būti maloni patirtis.

Buvusių porų gražūs žodžiai:

Vestuvių fotosesija Užutrakio dvare

Laura ir Zaki:

Galerija “Gabija tobulai įgyvendino mūsų viziją. Jautėmės lyg dieną leistume su gera drauge, dažnai net nepastebėjome kaip ir kada ji fotografavo, tačiau nuotraukos viršijo mūsų lūkesčius. Visi, su kuriais jomis dalijamės, negali atsistebėti nuotraukų profesionalumu, tikromis emocijomis ir šviesia nuotaika. Ačiū, Gabija!”

Alina ir Rolandas:

Galerija “Gabija nuo pat pirmos akimirkos pajuto ir suprato mūsų lūkesčius ir juos net tik išpildė bet ir viršijo su kaupu.Ji nuostabi fotografė, tikra profesionalė, šalia kurios būti yra itin jauku ir gera. Dėka jos galėjome atsipalaiduoti, mėgautis ta diena ir tiesiog jaustis savimi. Esu įsitikinus, kad dėl šios priežasties ir nuotraukose jaučiasi tikra ir nuoširdi emocija. Ačiū Gabija, mums nuotraukos tobulos.”
Vestuvių fotosesija Kaune
Poros priešvestuvinė fotosesija prie jūros

Priešvestuvinė fotosesija

Priešvestuvinė fotosesija – svarbi proceso dalis tiek porai, tiek fotografui. Jos metu Jūs galite pamatyti kaip aš dirbu ir bendrauju, kad būtų mažiau rūpesčių vestuvių dieną. Taip pat aš turiu progą pamatyti kokie esate Jūs, ramūs romantikai, o gal pašėlę kvatotojai, ir tai leidžia man geriau atskleisti tikruosius jus vestuvių dieną.

Jaunųjų fotosesija Babtyno dvare

Vestuvių fotografija

Ilgai laukta diena! Jos metu aš fiksuosiu smulkias detales, besiliejančias emocijas, jaudulį, džiaugmą ir meilę. Tam, kad viskas tą dieną vyktų sklandžiai, mielai dalyvauju ir padedu visu planavimo periodu, o vestuvių dieną tampu artimiausiu žmogumi (žinoma, po naujojo sutuoktinio :)) ir visada būnu šalia.

DUK / Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip apibūdintumėte savo fotografijų stilių?

Mano vestuvių fotografija yra stilinga, bet nepavaldi laikui. Noriu sukurti nuotraukas pilnas šviesos, jautrumo, jaukumo.

Keliese fotografuojate?

Paprastai fotografuoju viena, tačiau pagal poreikius galima derinti antrą fotografą

Gyvename užsienyje, bet vestuves kelsime Lietuvoje… Kaip vyksta konsultacija?

Šiais laikais tai mažiausia problema. Tokiu atveju bendraujame video skambučiais.

Kada ir kaip atiduodamos vestuvių nuotraukos?

Praėjus kelioms dienoms po vestuvių paruošiu keletą nuotraukų, nes žinau, kaip nekantru. Likusias nuotraukas atiduodu per 2 mėnesius nuo vestuvių. Jos patalpinamos gražioje ir paprastoje naudoti galerijoje, iš kurios tiek Jums, tiek svečiams labai paprasta peržiūrėti ar atsisiųsti pilnos rezoliucijos nuotraukas

Nemėgstame/nemokame fotografuotis…

Aš žinau, jog dauguma jaučiasi kiek nepatogiai prieš objektyvą ir tai yra visiškai normalu! Mano fotosesijose stengiuosi, jog tai jums jaustųsi kaip smagus nuotykis, mes žaidžiame, juokiamės ir tiesiog gerai leidžiame laiką. Vestuvių metu porų prašau, kad fotosesijai skirtų bent 1,5 val., bet laikas visai neprailgsta. Taip pat pasiruošti vestuvių fotosesijai padeda priešvestuvinė fotosesija, nes jūs pamatote kaip aš dirbu ir apsiprantate.

Kokia vestuvių fotografijos kaina?

Vestuvių fotografijos kolekcijos prasideda nuo 900 eur, tačiau kiekvienos vestuvės skirtingos ir pakalbėję gyvai paprastai randame tinkamiausią kolekcijos pasirinkimą būtent jūsų šventei.

Ar galite parekomenduoti ir patarti dėl vestuvių?

Žinoma! Konsultacijų metu galėsiu patarti, rekomenduoti patikimus tiekėjus, pasiūlyti originalių idėjų Jūsų šventei. Taip pat siūlau paskaityti mano tinklaraštį, jame rasite nemažai naudingos informacijos ir idėjų.

Esu Gabija ir jau virš 10 metų fotografuoju vestuves. Deja, bet gražios nuotraukos nėra pagrindinis mano tikslas fotografuojant vestuves. Siekiu parodyti tikrus Jus, besijuokiančius, braukiančius ašarą, romantiškus, kvailiojančius…

INSTAGRAM

Vestuviu fotografe Gabija

Gražios nuotraukos yra tos, kurios yra nepavaldžios laikui. Kurios, bevartant albumą, sukelia tuos pačius drugelius pilve kaip ir vestuvių dieną. Tos, kurias gera žiūrėti lietingą dieną ir nejučia sukelia šypseną. Tos, kurias norėsite parodyti savo anūkams…

FACEBOOK

Vestuvių fotosesija Balyje

Susisiekime!

Nuotakos pasiruošimas Balyje
↑ Top of PageCall Now ButtonSusisiekime!