fbpx

Vestuvių fotosesija Burbiškio dvare

vestuvių fotografija, kuri...

Jaunųjų pusryčiai Pacų viešbutyje

Fotografijos tikslas - užfiksuoti dabartį tam, kad išliktų. Vestuvės yra ta diena gyvenime, į kurią vis norėsis grįžti atgal, tad nuotraukos turi išlikti aktualios ir po 50 ar daugiau metų. Todėl nesivaikau trumpalaikių madų, įkvėpimo spalvoms ir kompozicijoms ieškau juostinėje fotografijoje. Visos dienos metu ieškau ne tik džiaugsmingų ir stilingų momentų, bet ir tylių, susijaudinimo pilnų akimirkų. Tikiu, kad vestuvių nuotraukose turite matyti pačią geriausią ir labiausiai įsimylėjusią savęs versiją, tad visas vestuvių fotografijos procesas yra fokusuotais į tai.

Vestuvių fotosesija Burbiškio dvare

procesas

Vienas svarbiausių dalykų man - kad nuotraukoje matytumėte save, o ne suvaidintą ar dramatizuotą savęs versiją. Tą pasiekiu:

1. Skirdama ypatingą dėmesį susidraugavimui prieš vestuves. Juk laisviausiai jaučiamės priešais žmones, kuriais pasitikime ir su kuriais smagu leisti laiką.

2. Per nesudėtingą pozavimą. Per fotosesiją laikas prabėga akimirksniu, nes nuolatos judate, juokiatės ir rodote vienas kitam meilę - taip nelieka laiko surakintoms ir nenatūralioms pozoms.

Vestuviu fotosesija Uzupyje

susisiekti!

Vestuviu fotosesija Uzutrakio dvare
Zaki & Laura
“Gabija tobulai įgyvendino mūsų viziją. Jautėmės lyg dieną leistume su gera drauge, dažnai net nepastebėjome kaip ir kada ji fotografavo, tačiau nuotraukos viršijo mūsų lūkesčius. Visi, su kuriais jomis dalijamės, negali atsistebėti nuotraukų profesionalumu, tikromis emocijomis ir šviesia nuotaika. Ačiū, Gabija!”
Sekantis
Vestuvių fotosesija Kaune
Rolandas & Alina
"Gabija nuo pat pirmos akimirkos pajuto ir suprato mūsų lūkesčius ir juos net tik išpildė, bet ir viršijo su kaupu. Ji nuostabi fotografė, tikra profesionalė, šalia kurios būti yra itin jauku ir gera. Dėka jos galėjome atsipalaiduoti, mėgautis ta diena ir tiesiog jaustis savimi. Esu įsitikinus, kad dėl šios priežasties ir nuotraukose jaučiasi tikra ir nuoširdi emocija. Ačiū Gabija, mums nuotraukos tobulos."
Sekantis
Jaunuju fotosesija dvare
Miroslav & Agnė
"Puiki fotografė, kurią labai džiaugiamės pasirinkę užfiksuoti mūsų vestuvių akimirkas. Ieškojome profesionalo, kurio nuotraukos dvelktų natūralumu, jaukumu ir būtų šiltos. Nors labai retai fotografuojamės ir prieš fotosesiją jaudinomės, tačiau fotosesija buvo visiškai be streso. Rezultatai pranoko lūkesčius! Ačiū labai Gabijai"
Sekantis
Jaunųjų fotosesija Babtyno dvare
Gediminas & Inga
"Kai dažniausiai fotosesijos būna kančia, tai Gabijos dėka vestuvinė fotosesija buvo nereali- jos palaikymas, komplimentai, nuoširdumas ir profesionalumas padėjo atsiskleisti gražiausiom spalvom, o gautas nuotraukas vis žiūrim ir žiūrim iki šiol, nes jos stebuklingos."
Sekantis
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
Kaip apibūdintumėte savo fotografijų stilių?
Stilingas, bet nepavaldus laikui. Įkvėptas juostinės fotografijos. Šviesus, jautrus, jaukus.
Keliese fotografuojate?
Paprastai fotografuoju viena, tačiau pagal poreikius galima suderinti antrą fotografą.
Ar galite parekomenduoti ir patarti dėl vestuvių?
Žinoma! Konsultacijų metu galėsiu patarti, rekomenduoti patikimus tiekėjus.
Gyvename užsienyje, bet vestuves kelsime Lietuvoje… Kaip vyksta konsultacija?
Šiais laikais tai mažiausia problema. Tokiu atveju bendraujame video skambučiais.
Kada ir kaip atiduodamos vestuvių nuotraukos?
Praėjus kelioms dienoms po vestuvių paruošiu keletą nuotraukų, nes žinau, kaip nekantru. Likusias nuotraukas atiduodu per 2 mėnesius nuo vestuvių. Jos patalpinamos gražioje ir paprastoje naudoti galerijoje, iš kurios tiek Jums, tiek svečiams labai paprasta peržiūrėti ar atsisiųsti pilnos rezoliucijos nuotraukas.
Nemėgstame/nemokame fotografuotis…
Aš žinau, jog dauguma jaučiasi kiek nepatogiai prieš objektyvą ir tai yra visiškai normalu! Mano fotosesijose stengiuosi, jog tai jums jaustųsi kaip smagus nuotykis, mes žaidžiame, juokiamės ir tiesiog gerai leidžiame laiką. Vestuvių metu porų prašau, kad fotosesijai skirtų bent 1,5 val., bet laikas visai neprailgsta. Taip pat pasiruošti vestuvių fotosesijai padeda priešvestuvinė fotosesija, nes jūs pamatote kaip aš dirbu ir apsiprantate.

pilnos dienos galerijos

patarimai ir istorijos