fbpx

Šeimos fotosesija

ŠEIMOS FOTOSESIJA – NORINTIEMS AMŽINŲ PRISIMINIMŲ

Seimos fotosesija
Seimos fotosesija
Smash the cake fotosesija

šeimos fotosesija tai dovana ateičiai!

Šeima – Jūsų džiaugsmas, malonus rūpestis, parama ir tai, kuo didžiuojatės. Ir nors būta sunkių akimirkų, tai yra tie žmonės, su kuriais atsiminimai patys brangiausi. Šeimos fotosesija yra puikus būdas įprasminti tai, kartu smagiai praleisti laiką bei sukurti palikimą sau bei ateities kartoms. Juk taip gera būna vartyti nuotraukų albumus ir matyti, kiek paaugote, sustiprėjote, prisiminti buvusius gyvenimo etapus…

Susisiekime, jei ieškote dovanos savo ar artimai šeimai. Lakstysime po pievas, žaisime žaidimus, plėvesuosime suknelėmis, pūsime burbulus, garsiai kvatosimės, o aš visa tai dar ir užfiksuosiu!

Atsakysiu į rūpimus klausimus parašius man žinutę žemiau esančia kontaktine forma.

kontaktai

KELETAS NUOTRAUKŲ IŠ ŠEIMOS FOTOSESIJŲ:

Seimos fotosesija

Įamžinkite savo gražią kasdienybę, darykite tai, ką labiausiai mėgstate veikti kartu. Pasivaikščiojimas parke, šokinėjimas ant batutų ar jaukus pasisedėjimas piknikaujant – visa tai sukuria dinamiškas nuotraukas, iš kurių tarsi galima išgirsti Jūsų klegėjimą bei pamatyti, kokį tarpusavio ryšį esate sukūrę.

ŠEIMOS

FOTOSESIJA

Seimos fotosesija

Ši šventė – svarbus ir reikšmingas slenkstis kiekvieno vaiko gyvenime. Įamžinkime ją jautriai ir šviesiai, kad liktų gražus atsiminimas ateičiai. Dažnu atveju prie krikštynų ceremonijos dokumentavimo prisideda trumpa fotosesija su šeima ir artimaisiais, kad visi turėtų po širdžiai mielą prisiminimą.

KRIKŠTYNŲ fotosesija

Draugiu fotosesija

Šeima – tai juk nebūtinai susieta kraujo ryšiu… Kartais, tai žmonės su kuriais augome tame pačiame kieme nuo pat vaikystės, o kartais tai labai reikšmingu gyvenimo periodu atsiradę draugai, kurie visada buvo šalia, kai jų reikėjo. Tikiu, kad visi tokį turime bent vieną ir bendra fotosesija yra nuostabi proga įprasminti šią draugystę!

DRAUGŲ fotosesija

03

02

01

NUOTRAUKOS

FOTOSESIJA

PIRMINĖ KONSULTACIJA

Po 3 savaičių (arba pagal susitarimą) Jūs galėsite džiaugtis nuotraukomis patogioje internetinėje galerijoje bei jas parsisiųsti. Iš dviejų valandų fotosesijos gausite nemažiau 50 suretušuotų nuotraukų. Taip pat yra galimybė spausdinti albumą, kad nuotraukos išliktų ilgam.

Standartinė fotosesijos trukmė – 2 val., tačiau ji gali būti trumpesnė arba ilgesnė pagal poreikius. Jos metu galite pakeisti 2 – 3 įvaizdžius, fotografuojant lauke galime pakeisti lokaciją. Fotosesija – tai kūrybinis procesas, tad stengsiuos, kad kartu juo mėgautumėmės ir sukurtumėme nuostabų rezultatą.

Pirminės konsultacijos metu apsitariame fotosesijos konceptą ir stilių. Randame patogią datą, kurią užtvirtiname sutartimi ir avansu. Atsakau į visus Jums kylančius klausimus, bei palaikome ryšį iki pat fotosesijos.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

Nebijokite! Lydėsiu Jus ir konsultuosiu visu pasiruošimo procesu. Duosiu patarimų, ką būtų galima apsirengti ir ko geriau reikėtų vengti, galiu pasidalinti patikimų stilisčių, vizažisčių kontaktais. Pasiruošimas fotosesijai gali būti nemažiau maloni patirtis nei pati fotosesija!

NIEKADA NESAME TURĖJĘ PROFESIONALIOS FOTOSESIJOS, KAIP JAI PASIRUOŠTI?

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

MES NELABAI MĖGSTAME/MOKAME POZUOTI, TAČIAU VISTIEK NORIME GRAŽIŲ NUOTRAUKŲ, AR PATARIATE KAIP ELGTIS PRIEŠ KAMERĄ?

Žinoma! Tam čia ir esu, kad per mūsų bendravimą galėčiau leisti Jums atsiskleisti, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Mėgstu duoti įvairias užduotis, žaisti žaidimus, kad nuotraukos gautųsi gyvos, dinamiškos ir nesuvaidintos.

ATSAKYMAS:

KLAUSIMAS:

AR BŪTINAS PROFESIONALUS MAKIAŽAS?

Priklauso nuo situacijos. Jei mėgstate ir mokate makiažą pasidaryti pati, tada nėra būtina, tik atminkite, kad nuotraukoms reikia kruopštaus ir kiek ryškesnio nei įprasto makiažo, nes fotoaparatas mėgsta “suvalgyti” ryškumą. Tačiau siūlyčiau į fotosesiją žiūrėti kaip į meilės sau išraišką ir leisti, kad tą smagią dieną pačiai reikėtų rūpintis kuo mažiau dalykų ir palikti makiažą profesionalams.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

KUR DAROTE ŠEIMOS FOTOSESIJAS?

Pačiose įvairiausiose vietose! Galime jaukiai įsikurti Jūsų namuose ar kiemelyje, jei yra pakankamai šviesos. Galime rezervuoti studiją, jei norite kažko paįvairinimui. Taip pat mielai važiuosiu su Jumis į gamtą, prie jūros, į parką valgyti ledų – svarbiausia fotosgrafuotis ten, kur jaučiatės jaukiai.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

KOKIA YRA ŠEIMOS FOTOSESIJOS KAINA?

Ji gali skirtis priklausomai nuo pobūdžio, trukmės ir vietos, tačiau kaina prasideda nuo 150 eur už valandos trukmės fotosesiją arba 230 eur už dviejų valandų.

SUSISIEKIME!