fbpx

Šeimos fotosesija

Šeimos fotosesija – norintiems amžinų prisiminimų

Šeimos fotosesija tai dovana ateičiai!

Šeima – Jūsų džiaugsmas, malonus rūpestis, parama ir tai, kuo didžiuojatės. Ir nors būta sunkių akimirkų, tai yra tie žmonės, su kuriais atsiminimai patys brangiausi. Šeimos fotosesija yra puikus būdas įprasminti tai, kartu smagiai praleisti laiką bei sukurti palikimą sau bei ateities kartoms. Juk taip gera būna vartyti nuotraukų albumus ir matyti, kiek paaugote, sustiprėjote, prisiminti buvusius gyvenimo etapus…

Susisiekime, jei ieškote dovanos savo ar artimai šeimai. Lakstysime po pievas, žaisime žaidimus, plėvesuosime suknelėmis, pūsime burbulus, garsiai kvatosimės, o aš visa tai dar ir užfiksuosiu!

Atsakysiu į rūpimus klausimus parašius man žinutę šalia esančia kontaktine forma arba tel. nr. 869998480

KELETAS NUOTRAUKŲ IŠ ŠEIMOS FOTOSESIJŲ:

Seimos fotosesija

Šeimos fotosesija

Įamžinkite savo gražią kasdienybę, darykite tai, ką labiausiai mėgstate veikti kartu. Pasivaikščiojimas parke, šokinėjimas ant batutų ar jaukus pasisedėjimas piknikaujant – visa tai sukuria dinamiškas nuotraukas, iš kurių tarsi galima išgirsti Jūsų klegėjimą bei pamatyti, kokį tarpusavio ryšį esate sukūrę.

Seimos fotosesija

Krikštynų fotosesija

Ši šventė – svarbus ir reikšmingas slenkstis kiekvieno vaiko gyvenime. Įamžinkime ją jautriai ir šviesiai, kad liktų gražus atsiminimas ateičiai. Dažnu atveju prie krikštynų ceremonijos dokumentavimo prisideda trumpa fotosesija su šeima ir artimaisiais, kad visi turėtų po širdžiai mielą prisiminimą.

Vestuviu fotografija

Draugų fotosesija

Šeima – tai juk nebūtinai susieta kraujo ryšiu… Kartais, tai žmonės su kuriais augome tame pačiame kieme nuo pat vaikystės, o kartais tai labai reikšmingu gyvenimo periodu atsiradę draugai, kurie visada buvo šalia, kai jų reikėjo. Tikiu, kad visi tokį turime bent vieną ir bendra fotosesija yra nuostabi proga įprasminti šią draugystę!


KAIP VYKSTA FOTOSESIJOS PROCESAS?

Pirminė konsultacija

Pirminės konsultacijos metu apsitariame fotosesijos konceptą ir stilių. Randame patogią datą, kurią užtvirtiname sutartimi ir avansu. Atsakau į visus Jums kylančius klausimus, bei palaikome ryšį iki pat fotosesijos.

Fotosesija

Standartinė fotosesijos trukmė – 2 val., tačiau ji gali būti trumpesnė arba ilgesnė pagal poreikius. Jos metu galite pakeisti 2 – 3 įvaizdžius, fotografuojant lauke galime pakeisti lokaciją. Fotosesija – tai kūrybinis procesas, tad stengsiuos, kad kartu juo mėgautumėmės ir sukurtumėme nuostabų rezultatą.

Nuotraukos

Po 3 savaičių (arba pagal susitarimą) Jūs galėsite džiaugtis nuotraukomis patogioje internetinėje galerijoje bei jas parsisiųsti. Iš dviejų valandų fotosesijos gausite nemažiau 50 suretušuotų nuotraukų. Taip pat yra galimybė spausdinti albumą, kad nuotraukos išliktų ilgam.

Dažniausiai užduodami klausimai

Niekada nesam turėję profesionalios fotosesijos, kaip jai pasiruošti?

Nebijokite! Lydėsiu Jus ir konsultuosiu visu pasiruošimo procesu. Duosiu patarimų, ką būtų galima apsirengti ir ko geriau reikėtų vengti, galiu pasidalinti patikimų stilisčių, vizažisčių kontaktais. Pasiruošimas fotosesijai gali būti nemažiau maloni patirtis nei pati fotosesija!

Mes nelabai mėgstame/mokame pozuoti, tačiau vis tiek norime gražių nuotraukų, ar patariate kaip elgtis prieš kamerą?

Žinoma! Tam čia ir esu, kad per mūsų bendravimą galėčiau leisti Jums atsiskleisti, atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Mėgstu duoti įvairias užduotis, žaisti žaidimus, kad nuotraukos gautųsi gyvos, dinamiškos ir nesuvaidintos.

Ar būtinas profesionalus makiažas fotosesijai?

Priklauso nuo situacijos. Jei mėgstate ir mokate makiažą pasidaryti pati, tada nėra būtina, tik atminkite, kad nuotraukoms reikia kruopštaus ir kiek ryškesnio nei įprasto makiažo, nes fotoaparatas mėgsta “suvalgyti” ryškumą. Tačiau siūlyčiau į fotosesiją žiūrėti kaip į meilės sau išraišką ir leisti, kad tą smagią dieną pačiai reikėtų rūpintis kuo mažiau dalykų ir palikti makiažą profesionalams.

Kur darote šeimos fotosesijas?

Pačiose įvairiausiose vietose! Galime jaukiai įsikurti Jūsų namuose ar kiemelyje, jei yra pakankamai šviesos. Galime rezervuoti studiją, jei norite kažko paįvairinimui. Taip pat mielai važiuosiu su Jumis į gamtą, prie jūros, į parką valgyti ledų – svarbiausia fotosgrafuotis ten, kur jaučiatės jaukiai.

Kokia yra šeimos fotosesijos kaina?

Ji gali skirtis priklausomai nuo pobūdžio, trukmės ir vietos, tačiau kaina prasideda nuo 150 eur už valandos trukmės fotosesiją arba 230 eur už dviejų valandų.

Susipažinkime!

Esu Gabija ir jau virš 10 metų fotografuoju ne tik vestuves, bet ir portretus bei įsimintiniausius šeimos įvykius. Deja, bet gražios nuotraukos nėra pagrindinis mano tikslas fotografuojant . Siekiu parodyti tikrus Jus, besijuokiančius, susimąsčiusius, romantiškus, kvailiojančius…

INSTAGRAM

Vestuviu fotografe Gabija

Gražios nuotraukos yra tos, kurios yra nepavaldžios laikui. Kurios, bevartant albumą, sukelia drugelius pilve. Tos, kurias gera žiūrėti lietingą dieną ir nejučia sukelia šypseną. Tos, kurias norėsite parodyti savo anūkams…

FACEBOOK

Pa(si)dovanokit šeimos fotosesijos patirtį, kurią atsiminsite ilgam! Susisiekime žemiau esančia forma ir papasakosiu, kaip kartu galime sukurti kažką gražaus!

↑ Top of PageCall Now ButtonSusisiekime!