fbpx

Z&L gurmaniškos vestuvės

Vestuvių fotosesija Užutrakio dvare

Su Zaki ir Laura susipžinome Skype skambučiu, nes jie gyvena Jungtinėje Karalystėje. Tokio trumpo video skabučio nesu turėjusi – virtualiai sukirtome rankomis per 15 min! Iškart radome bendrą kalbą, kai ji pasisuko apie maistą 🙂 Multikultūrinės vestuvės buvo klasikinio stiliaus su didėliu dėmesiu skaniam maistui. Zaki ir Laura pomėgis – keliauti ir lankyti įvairias desertines, ragauti įvairius skanėstus, tad maistas jiems – labai svarbu. Jaunikio pasiruošimas vyko Stiklių g. Vilniuje esančiame AirBnB, kur smagiai prisikvatojom su jo vyriška brolių ir tėčio kompanija. Po jo iškart lėkiau į jaunosios tėvų namus Žiežmariuose, pas mergaitišką kompaniją. Ceremonija vyko nuostabiame Užutrakio dvare, niekad prieš tai neteko būti jo viduje, ten taip gražu ir šviesu!

Tiesa, papuolėm į šiek tiek filmą primenančią situaciją. Jaunikis stovi ceremonijos salėje, laukia kol pro duris įeis jos tėčio vedina jaunoji, o ji vis nepasirodo… Gal pabėgo? 🙂 Ne, pasirodo pradingo ceremonijos vertėja į anglų kalbą, o be jos – negali įvykti ceremonija. Šiaip ne taip pavyko susisiekti, vertėja atvyko, ceremonija bus!

O ji buvo tikrai jautri ir emocinga! Jaunosios pusbroliai ir pusseserė grojo instrumentais, buvo ir ašarų, ir juoko – tikras džiaugsmas vestuvių fotografei 🙂

Toliau sekė šampanas, svečių sveikinimai ir… fotosesija! Fotosesija Užutrakio dvare vis gi ilgai netruko, padarėme keletą kadrų ir važiavom atgal į Vilnių, nes nekantravom lėkti į Užupį ir tiesiog prisėsti kavinukėje, paragauti desertų ir tuo pačiu tai įamžinti.

Vakarinė dalis vyko Šekspyro viešbutyje, tikrai unikalaus grožio salėje su subtiliu dekoru. Skanus maistas, eilė įsimintinų sveikinimų, puokštės metimas, burnoje tirpstantis tortas – šventė pavyko!

Ceremonijos vieta – Užutrakio dvaras

Vakarienės vieta – Šekspyro viešbutis

Fotosesijos vieta – Liu Patty desertinė

 

↑ Top of Page