fbpx

Fotoprojektas “Karantino langai”

Fotoprojektas Karantino Langai

Nuo kovo 16 d. Lietuvoje įvedamas karantinas, kad suvaldytumėme visame pasaulyje siautėjantį Korona virusą. Ore tvyro nežinia, nerimas, kas bus toliau? Ką veiksime tarp keturių sienų? Ir kiek ilgai?

Šis fotoprojektas kilo iš noro į sudėtingą situaciją pažiūrėti kūrybiškai. Privaloma laikytis saugaus atstumo, todėl mūsų kasdienybė per dieną pakito neatpažįstamai. Nebegalima į sporto salę, mokykla atšaukta, jei eina, reikia dirbti iš namų, jokių vakarienių restorane, jokių susibūrimų su draugais… Šis laikotarpis sunkus visiems, tačiau šiuo fotoprojektu noriu priminti, kodėl karantinas yra svarbus ir likdami namie mes darome didelę paslaugą visiems aplinkui.

Viso per primąją karantino savaitę nufotografuota per 40 lokacijų Kaune ir Vilniuje, stengiausi įamžinti ir šeimas, ir senjorus, įvairius verslus.

O kaip atrodo Jūsų karantinas?

Noriu paskatinti visus žiūrėti į šį karantiną kiek įmanoma pozityviau, įvertinti tai kaip galimybę stabtelti, pabūti su šeima, būti dėkingiems už tai ką turime, todėl skelbiu KONKURSĄ! Fotografuokitės pro langą ir Jūs, nuotrauką patalpinkite savo socialinėse medijose su grotažyme #karantinolangai, ir paskutinę oficialią karantino dieną išrinksiu LAIMĖTOJĄ, kuriam PADOVANOSIU pilną fotosesiją.

#karantinolangai #liekamnamie

↑ Top of Page