fbpx

Ką vilkėti per priešvestuvinę fotosesiją? 10 patarimų!

1 liepos, 2020
priešvestuvinė fotosesija Vilniuje

Nenumaldomai artėjant vestuvių datai nemaža dalis porų renkasi pasidaryti priešvestuvinę fotosesiją. Tai yra ne tik puiki proga apsiprasti būti fotografuojamiems, bet ir tiesiog pasidaryti laisvų ir nuotaikingų nuotraukų kartu. Bet tada iškyla vienas klausimas – o ką apsirengti? Čia sudėjau keletą patarimų, kuriuos siūlau apsvarstyti savo poroms prieš planuojant rūbų derinius fotosesijai.

Dėvėkite drabužius, kuriuose jaučiatės savimi

Jei esate marškinėlių ir džinsų derinių pora, priešvestuvinė fotosesija nėra tinkamas laikas išsitraukti karoliukais nusagstytą vakarinę suknelę ir kostiumą. Jūs turėtumėte savo pasirinktoje aprangoje jaustis savimi, nes tik taip ir nuotraukose atrodysite kaip geriausia Jūsų versija.

Per priešvestuvinę fotosesiją papildykite vienas kitą, bet nepatapkite dvyniais

Papildyti savo partnerio įvaizdį yra vienas dalykas, tačiau vienodi drabužiai ir raštai nėra idealus pasirinkimas priešvestuvinei fotosesijai. Nuspręsdami, kaip jūs ir jūsų partneris apsirengsite, ieškokite papildančių spalvų ir vienspalvių rūbų. Stenkitės nesirinkti to, kas per daug blaškytų dėmesį (užrašai, margumas) nuo Jūsų pačių.

Pasirinkite pastelines, švelnias spalvas ir neutralius tonus

Siūlyčiau vengti neoninių rūbų, kad per priešvestinę fotosesiją neatrodytumėte kaip iš toli šviečiantis ženklas. Taip pat manau, kad oranžinė spalva yra mažiausiai fotogeniška, raudona – ta spalva, į kurią iškart krenta dėmesys, tačiau būkite atsargūs jei nebūtinai norite, kad jūsų nuotraukoje pirmiausia būtų atkreiptas dėmesys į marškinius ar sijoną. Leiskite jūsų veidams ir tarpusavio meilei labiausiai išsiskirti. Siūlau dėvėti pastelines, ramių ar neutralių atspalvių rūbus, o išskirtinumą sukurkite pridėdami ryškesnį aksesuarą.

Priderinkite išraiškingą aksesuarą

Tokie aksesuarai kaip stilingas šalikėlis ar stambus vėrinys gali suteikti žavesio bet kokiam įvaizdžiui. Be to, juos paprasta nusiimti ar vėl užsidėti, o tai reiškia, kad galėsite varijuoti įvaizdžius. Moterims rekomenduoju pridėti užbaigiamąjį aksesuarą prie įvaizdžio (pvz. skrybėlė, šalikėlis arba net gėlių puokštė jei švaizdis puošnesnis), o vyrams – sluoksniuoti rūbus (pavyzdžiui, užsimesti megztinį arba švarką ant baltinių). Šie du dalykai puikiai fotografuojasi ir prideda stilistinio užbaigtumo visam įvaidžiui.

Rinkitės klasiką, nesivaikykite madų

Dabar jūs galite būti įsimylėjusi savo geltonas platėjančias kelnes, tačiau kitais metais šis įvaizdis galbūt jau bus nebeakualus ir šis rūbų sprendimas jums nebepatiks. Aš visada rekomenduoju įvaizdį, kuris išliks nesenstantis, o ne aprangą, dėl kurios jūsų nuotraukos jausis nebeaktualios praėjus keleriems metams.

Užtenka 1-2 skirtingų įvaizdžių

Nereikėtų traktuoti savo priešvestuvinės fotosesijos kaip visavertės mados fotosesijos. Turėsite milijoną vestuvių nuotraukų, kuriose atrodysite puošniai, tad tikrai nereikia begalės skirtingų rūbų variacijų, kad išreikšti jus kaip porą. Dviejų įvaizdžių yra daugiau nei pakankamai, kad atspindėti porą, ir tai garantuoja, kad nepraleisite visą savo priešvestuvinę fotosesiją skubant persirengti.

Renkitės pagal savo figūros tipą

Drabužiai geriausiai atrodo, kai dera tinkamai ir pabrėžia jūsų privalumus. Renkantis rūbus visada svarbiausia, kad jie tiktų Jūsų figūros tipui ir pabrėžtų jūsų mėgstamiausias kūno vietas. Keletas patarimų

Kriaušės formos: Norėdami parodyti savo kūno linkius, sutelkdami dėmesį į ploniausią juosmens vietą su A linijos siluetu, kuris platėja į apačią.

Obuolio formos: „A“ linijos stiliaus siluetas laipsniškai platėdamas nuo juosmens iki kojų. Prie šios formos taip pat puikiai dera suknelės su raštais ir (arba) gilesne V formos iškirpte.

Didesnė krūtinė: Apvali arba širdelės formos iškirptė suformuoja ir tinkamai atveria dekoltė, todėl dėmesys sutelkiamas į veidą, o ne į krūtinę.

Maža krūtinė: ieškokite tekstūruotos ar su raukinukais stiliaus suknelės ar palaidinės, kad krūtinės srityje būtų pilniau ir proporcijos būtų subalansuotos.

Peržiūrėkite senenes nuotraukas, kuriose sau patinkate

Panaršykite per senas jūsų ir jūsų partnerio nuotraukas kartu, taip pat ir kur fotografavotės atskirai. Išsirinkite geriausius šių nuotraukų aspektus (galbūt tai jums patinkanti poza ar puošnus fonas) ir sukurkite moodboard „Pinterest“, kad galėtumėte paprasčiau suplanuoti priešvestuvinės fotosesijos įvaizdžius.

Sukurkite vizualinį išskirtinumą įdomiais audiniais ir netikėtais deriniais

Siūlau pabandyti pagalvoti apie dėmesį patraukiančius audinius ( pavyzdžiui nėriniai, kailis, oda, tiulis ir kt.). Šie elementai suteikia įvairesnę vizualinę tekstūrą, o tai savo ruožtu suteikia daugiau išskirtinumo jūsų nuotraukoms.

Pasinaudokite rūbų nuoma

Jei savo esamoje spintoje nerandate, kuo norėtumėte apsirengti fotosesijos metu, prieš lakstant po parduotuves, rekomenduoju apsvarstyti drabužių nuomą (pvz. Rent Boutique). Tokiu atveju neišleisite didelių pinigų dėl išskirtinio rūbo, kurį galbūt devėsite tik vieną kartą.

SHARE THIS STORY