fbpx

Ką apsirengti portretinei/asmeninei fotosesijai?

April 7, 2022

Šis klausimas iškyla pats pirmasis po to kai nusprendžiame fotosesijos datą. Norint šios patirties išvis be rūpesčių galima samdytis stilistę, kuri parinks rūbų derinius, labiausiai atitinkančius Jūsų norus. Daug kas galvotų, kad stilistės dirba tik žurnalų fotosesijoms, tad noriu patikinti, kad tikrai ne, kai kurios konsultuoja ir online būdu, tad tai tikrai gali prieinama daug kam.

Tačiau žemiau pateiksiu keletą patarimų, renkantis aprangą savo fotosesijai, jei tai darote pati:

  1. Geriausia rinkitės vienspalvius rūbus. Raštai, užrašai ir ryškūs logotipai gali blaškyti dėmesį.
  2. Nepersistenkite. Taip, fotosesijai norima ir galima kiek pasipuošti, tačiau tai visvien turi būti rūbai, kuriuose jaučiatės gerai ir savimi.
  3. Rūbai, padedantys pasitikėti savimi. Visos turime tą suknelę ar palaidinę, su kuria jaučiamės geriausios savęs versijos.
  4. Svarbu tinkamas rūbų dydis. Venkite pernelyg laisvų, ar, atvirkčiai, per daug labai apspaudžiančių rūbų, kurie varžys judesius.
  5. Atkreipkite dėmesį į apatinius. Priklausomai nuo pasirinktų derinių, geriausia rinkitės besiūlius ar kūno spalvos apatinius. Jei norite subtiliai apnuoginančių nuotraukų, drąsiai įsimeskite apatinius su nėriniais.
  6. Parodykite savo geriausius bruožus. Galbūt tai ilgos kojos? Arba turite sportiškas rankas? Neslėpkite jų po rūbais ir didžiuokitės jais.
  7. Svarbi įvairovė. Atsineškite keliais derinias daugiau, nei planuojama fotografuoti, kartais vietoje matosi kurie rūbai geriau dera ir atsiskleidžia.
  8. Rūbai – būdas iškomunikuoti žinutę. Pagalvokite, kokia norite atrodyti fotosesijoje, vienos nori atskleisti savo moteriškumą, kitos lengvumą linksmumą, trečios – profesionalumą ir t.t. Rūbai gali būti puiki priemonė šiems amplua atsiskleisti.
  9. Turėkite keletą batų opcijų.
  10. Prisiminkite, kad portretinė fotosesija tai ne mados fotosesija ir pagrindinis herojus būsite Jūs 😊 Tad rūbai, tik nedidelė dalis viso vaizdo, svarbiausia – kad jaustumėtės jaukiai ir atsipalaidavusi (tiek kiek tai realu, būnant priešais objektyvą 😊).

Keletas rūbų, kuriuos pasirinkusi niekad neprašausi:

Balti marškiniai su mėlynais džinsais, juoda maža suknelė (LBD), moteriško kirpimo kostiumas plačiomis kelnėmis, didelis jaukus megztinis.

ŠIOJE PINTEREST lentoje sukėliau keletą nuotraukų įkvėpimui, taip pat drąsiai kviečiu pasižiūrėti mano buvusių klienčių portretų GALERIJĄ ir pasirankioti idėjų ten.

Visada drąsiai bet kokiu klausimu galite kreiptis į mane, pasistengsiu padėti ir patarti, kaip geriausia pasiruošti Jūsų svajonių fotosesijai ❤️

SHARE THIS STORY