fbpx

Asmeninė fotosesija | Buduaro fotosesija | Profesinė fotosesija

Asmeninės fotosesijos vertinantiems stilių, lengvą pozavimą, jautrias emocijas.

Asmeninė fotosesija tai dovana sau!

Jūs mylite savo gyvenimą, stengiatės praktikuoti dėkingumą, pastebėti nedidelius džiaugsmus, semtis įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi. Asmeninė fotosesija yra puikus būdas visa tai įprasminti ir trumpam sustabdyti laiką! Padarysiu viską, kad fotografavimosi patirtis būtų lengva, įsimintina, o rezultatai keltų pasitikėjimą savimi. Juk dalinti meilę kitiems ir aplinkai galime tik tada, kai skiriame laiko sau, naujoms patirtims ir pirmiausia mylime SAVE.

Let's connect, jei ieškote dovanos sau arba mylimam žmogui. Lakstysime po pievas, iš lėto gersime kavą, plėvesuosime suknelėmis, garsiai kvatosimės, o aš visa tai dar ir užfiksuosiu!

Drop me a message if you ghave any questions and I will get back to you!

O jei norite pasidomėti plačiau, žemiau rasite asmeninės fotosesijos pavyzdžių, papasakosiu apie jos eigą ir atsakysiu dažniausiai pasitaikančius klausimus!

KELETAS NUOTRAUKŲ IŠ ASMENINIŲ FOTOSESIJŲ:

asmeninė fotosesija Eglė

Asmeninė fotosesija

Įamžinkite save paslaptingą, žavingą, rimtą ar besijuokiančią – tokią, kokia sau labiausiai patinkate! Asmeninę fotosesija galime atlikti tiek studijoje, tiek namie ar gamtoje/mieste. Dėl įvairovės rekomenduoju pasirūpinti keliais skirtingų rūbų deriniais, pagal galimybę – makiažu, tačiau visais šiais klausimais mielai pakonsultuosiu telefonu.

buduaro fotosesija

Buduaro fotosesija

Subtili, moteriška, išraiškinga, jauki. Nėra nieko gražiau, nei visus savo linkius mylinti moteris, tad tai privaloma užsfiksuoti nuotraukose. Noriu parodyti Jūsų žydėjimą, spinduliuojančią moterišką energiją ir tai padarysiu užtikrindama jaukumą ir patogumą.

profesine fotosesija

Profesinė fotosesija

Nuotraukos skirtos asmeninio prekės ženklo vystymui, vykdant bet kokio pobūdžio veiklą, pvz., verslas, edukacija, įvairios paslaugos. Profesionaliai atrodančios nuotraukos sustiprina autoritetą bei įvaizdį, pritraukia klientų, leidžia iškomunikuoti Jums svarbią žinutę.


THE PROCESS OF PHOTOSHOOT

Initial consultation

During the initial consultation, we discuss the concept and style of the photoshoot. We find a convenient date, which we secure with a contract and a deposit. I answer all your questions and keep in touch until the session.

The photoshoot

The standard duration of a session is 2 hours, but it can be shorter or longer depending on the needs. During it, you can change 2 - 3 outfits, we can change the location when shooting outdoors. The photoshoot is a creative process, so I will make sure everyone enjoys it as much as possible and together we create an amazing result.

The photographs

Po 3 savaičių (arba pagal susitarimą) Jūs galėsite džiaugtis nuotraukomis patogioje internetinėje galerijoje bei jas parsisiųsti. Iš dviejų valandų fotosesijos gausite nemažiau 40 suretušuotų nuotraukų. Taip pat yra galimybė spausdinti albumą, kad nuotraukos išliktų ilgam.

FAQ - Frequently Asked Questions (LT)

Niekada nesu turėjusi profesionalios fotosesijos, kaip jai pasiruošti?

Nebijokite! Lydėsiu Jus ir konsultuosiu visu pasiruošimo procesu. Duosiu patarimų, ką būtų galima apsirengti ir ko geriau reikėtų vengti, galiu pasidalinti patikimų stilisčių, vizažisčių kontaktais. Pasiruošimas fotosesijai gali būti nemažiau maloni patirtis nei pati fotosesija!

Norėčiau nuotraukų su savo antra puse/draugėmis/vaikais. Ar galima?

Žinoma, tik daugiau informacijos apie šio tipo fotosesijas galite rasti čia.

Ar būtinas profesionalus makiažas fotosesijai?

Priklauso nuo situacijos. Jei mėgstate ir mokate makiažą pasidaryti pati, tada nėra būtina, tik atminkite, kad nuotraukoms reikia kruopštaus ir kiek ryškesnio nei įprasto makiažo, nes fotoaparatas mėgsta „suvalgyti“ ryškumą. Tačiau siūlyčiau į fotosesiją žiūrėti kaip į meilės sau išraišką ir leisti, kad tą smagią dieną pačiai reikėtų rūpintis kuo mažiau dalykų ir palikti makiažą profesionalams.

Ar fotografuojate ne tik moteris, bet ir vyrus?

Taip, žinoma! Džiaugiuosi, kai kreipiasi ir vyrai, kurie pasitiki savimi ir nori pasidaryti profesionaliai atrodančių nuotraukų tiek profesiniais, tiek asmeniniais tikslais.

Kokia asmeninės fotosesijos kaina?

Ji gali skirtis priklausomai nuo pobūdžio, trukmės ir vietos, tačiau kaina prasideda nuo 120 eur už valandos trukmės fotosesiją.

Get to know me!

Esu Gabija ir jau virš 10 metų fotografuoju ne tik vestuves, bet ir portretus bei įsimintiniausius šeimos įvykius. Gražios nuotraukos nėra vienintelis mano tikslas fotografuojant . Siekiu parodyti tikrus Jus, besijuokiančius, susimąsčiusius, romantiškus, kvailiojančius…

INSTAGRAM

Vestuviu fotografe Gabija

Beautiful photos are those that are timeless. Which, when flipping the album, causes butterflies in the belly. Those that are good to enjoy on a rainy day and they cause a smile. The ones you want to show to your grandchildren…

FACEBOOK

Pa(si)dovanokit asmeninės fotosesijos patirtį, kurią atsiminsite ilgam! Susisiekime žemiau esančia forma ir papasakosiu, kaip kartu galime sukurti kažką gražaus!

↑ Top of PageCall Now ButtonSusisiekime!