fbpx

Asmeninė fotosesija | Buduaro fotosesija | Profesinė fotosesija

ASMENINĖS FOTOSESIJOS VERTINANTIEMS STILIŲ, LENGVĄ POZAVIMĄ, JAUTRIAS EMOCIJAS

Portretine fotosesija studijoje
Besijuokiancios merginos portretas
Portretas studijoje

asmeninė fotosesija - tai dovana sau!

Jūs mylite savo gyvenimą, stengiatės praktikuoti dėkingumą, pastebėti nedidelius džiaugsmus, semtis įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi. Asmeninė fotosesija yra puikus būdas visa tai įprasminti ir trumpam sustabdyti laiką! Padarysiu viską, kad fotografavimosi patirtis būtų lengva, įsimintina, o rezultatai keltų pasitikėjimą savimi. Juk dalinti meilę kitiems ir aplinkai galime tik tada, kai skiriame laiko sau, naujoms patirtims ir pirmiausia mylime SAVE.

Susisiekime, jei ieškote dovanos sau arba mylimam žmogui. Lakstysime po pievas, iš lėto gersime kavą, plėvesuosime suknelėmis, garsiai kvatosimės, o aš visa tai dar ir užfiksuosiu!

Atsakysiu į rūpimus klausimus parašius man žinutę žemiau esančia kontaktine forma.

O jei norite pasidomėti plačiau, žemiau rasite asmeninės fotosesijos pavyzdžių, papasakosiu apie jos eigą ir atsakysiu dažniausiai pasitaikančius klausimus!

kontaktai

KELETAS NUOTRAUKŲ IŠ ASMENINIŲ FOTOSESIJŲ:

asmeninė fotosesija Eglė

Įamžinkite save paslaptingą, žavingą, rimtą ar besijuokiančią – tokią, kokia sau labiausiai patinkate! Asmeninę fotosesija galime atlikti tiek studijoje, tiek namie ar gamtoje/mieste. Dėl įvairovės rekomenduoju pasirūpinti keliais skirtingų rūbų deriniais, pagal galimybę – makiažu, tačiau visais šiais klausimais mielai pakonsultuosiu gyvai.

asmeninė fotosesija

buduaro fotosesija

Subtili, moteriška, išraiškinga, jauki. Nėra nieko gražiau, nei visus savo linkius mylinti moteris, tad tai privaloma užsfiksuoti nuotraukose. Noriu parodyti Jūsų žydėjimą, spinduliuojančią moterišką energiją ir tai padarysiu užtikrindama jaukumą ir patogumą.

buduaro fotosesija

profesine fotosesija

Nuotraukos skirtos asmeninio prekės ženklo vystymui, vykdant bet kokio pobūdžio veiklą, pvz., verslas, edukacija, įvairios paslaugos. Profesionaliai atrodančios nuotraukos sustiprina autoritetą bei įvaizdį, pritraukia klientų, leidžia iškomunikuoti Jums svarbią žinutę.

profesinė fotosesija

03

02

01

NUOTRAUKOS

FOTOSESIJA

PIRMINĖ KONSULTACIJA

Po 3 savaičių (arba pagal susitarimą) Jūs galėsite džiaugtis nuotraukomis patogioje internetinėje galerijoje bei jas parsisiųsti. Iš dviejų valandų fotosesijos gausite nemažiau 12 Jūsų pačių atsirinktų mėgstamiausių ir vėliau suretušuotų nuotraukų. Taip pat yra galimybė spausdinti albumą, kad nuotraukos išliktų ilgam.

Standartinė fotosesijos trukmė – 2 val., tačiau ji gali būti trumpesnė arba ilgesnė pagal poreikius. Jos metu galite pakeisti 2 – 3 įvaizdžius, fotografuojant lauke galime pakeisti lokaciją. Fotosesija – tai kūrybinis procesas, tad stengsiuos, kad kartu juo mėgautumėmės ir sukurtumėme nuostabų rezultatą.

Pirminės konsultacijos metu apsitariame fotosesijos konceptą ir stilių. Randame patogią datą, kurią užtvirtiname sutartimi ir avansu. Atsakau į visus Jums kylančius klausimus, bei palaikome ryšį iki pat fotosesijos.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

Nebijokite! Lydėsiu Jus ir konsultuosiu visu pasiruošimo procesu. Duosiu patarimų, ką būtų galima apsirengti ir ko geriau reikėtų vengti, galiu pasidalinti patikimų stilisčių, vizažisčių kontaktais. Pasiruošimas fotosesijai gali būti nemažiau maloni patirtis nei pati fotosesija!

NIEKADA NESU TURĖJUSI PROFESIONALIOS FOTOSESIJOS, KAIP JAI PASIRUOŠTI?

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

NORĖČIAU NUOTRAUKŲ IR SU SAVO ANTRA PUSE/ DRAUGĖMIS/ VAIKAIS, AR GALIMA ATSIVESTI KARTU?

Portretinė fotosesija yra skirta vienam žmogui, norint fotosesijos didesniam kiekiui žmonių galite pasidomėti apie didesnę fotosesiją čia.

ATSAKYMAS:

KLAUSIMAS:

AR BŪTINAS PROFESIONALUS MAKIAŽAS?

Priklauso nuo situacijos. Jei mėgstate ir mokate makiažą pasidaryti pati, tada nėra būtina, tik atminkite, kad nuotraukoms reikia kruopštaus ir kiek ryškesnio nei įprasto makiažo, nes fotoaparatas mėgsta “suvalgyti” ryškumą. Tačiau siūlyčiau į fotosesiją žiūrėti kaip į meilės sau išraišką ir leisti, kad tą smagią dieną pačiai reikėtų rūpintis kuo mažiau dalykų ir palikti makiažą profesionalams.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

AR FOTOGRAFUOJATE IR VYRUS?

Taip, žinoma! Džiaugiuosi, kai kreipiasi ir vyrai, kurie pasitiki savimi ir nori pasidaryti profesionaliai atrodančių nuotraukų tiek profesiniais, tiek asmeniniais tikslais.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

KOKIA ASMENINĖS FOTOSESIJOS KAINA?

Ji gali skirtis priklausomai nuo pobūdžio, trukmės ir vietos, tačiau kaina prasideda nuo 120 eur už valandos trukmės fotosesiją.

Susisiekime!