fbpx

Asmeninė fotosesija | Buduaro fotosesija | Profesinė fotosesija

Portretine fotosesija studijoje
Besijuokiancios merginos portretas
Portretas studijoje

Jūs mylite savo gyvenimą, stengiatės praktikuoti dėkingumą, pastebėti nedidelius džiaugsmus, semtis įkvėpimo ir pasitikėjimo savimi. Asmeninė fotosesija yra puikus būdas visa tai įprasminti ir trumpam sustabdyti laiką! Padarysiu viską, kad fotografavimosi patirtis būtų lengva, įsimintina, o rezultatai keltų pasitikėjimą savimi. Juk dalinti meilę kitiems ir aplinkai galime tik tada, kai skiriame laiko sau, naujoms patirtims ir pirmiausia mylime SAVE.

Susisiekime, jei ieškote dovanos sau arba mylimam žmogui. Lakstysime po pievas, iš lėto gersime kavą, plėvesuosime suknelėmis, garsiai kvatosimės, o aš visa tai dar ir užfiksuosiu!

Atsakysiu į rūpimus klausimus parašius man žinutę žemiau esančia kontaktine forma.

O jei norite pasidomėti plačiau, žemiau rasite asmeninės fotosesijos pavyzdžių, papasakosiu apie jos eigą ir atsakysiu dažniausiai pasitaikančius klausimus!

kontaktai

KELETAS NUOTRAUKŲ IŠ ASMENINIŲ FOTOSESIJŲ:

asmeninė fotosesija Eglė

Įamžinkite save paslaptingą, žavingą, rimtą ar besijuokiančią – tokią, kokia sau labiausiai patinkate! Asmeninę fotosesija galime atlikti tiek studijoje, tiek namie ar gamtoje/mieste. Dėl įvairovės rekomenduoju pasirūpinti keliais skirtingų rūbų deriniais, pagal galimybę – makiažu, tačiau visais šiais klausimais mielai pakonsultuosiu gyvai.

asmeninė fotosesija

buduaro fotosesija

Subtili, moteriška, išraiškinga, jauki. Nėra nieko gražiau, nei visus savo linkius mylinti moteris, tad tai privaloma užsfiksuoti nuotraukose. Noriu parodyti Jūsų žydėjimą, spinduliuojančią moterišką energiją ir tai padarysiu užtikrindama jaukumą ir patogumą.

buduaro fotosesija

profesine fotosesija

Nuotraukos skirtos asmeninio prekės ženklo vystymui, vykdant bet kokio pobūdžio veiklą, pvz., verslas, edukacija, įvairios paslaugos. Profesionaliai atrodančios nuotraukos sustiprina autoritetą bei įvaizdį, pritraukia klientų, leidžia iškomunikuoti Jums svarbią žinutę.

profesinė fotosesija

03

02

01

Po 3 savaičių (arba pagal susitarimą) Jūs galėsite džiaugtis nuotraukomis patogioje internetinėje galerijoje bei jas parsisiųsti. Iš dviejų valandų fotosesijos gausite nemažiau 10 Jūsų pačių atsirinktų mėgstamiausių ir vėliau suretušuotų nuotraukų. Taip pat yra galimybė spausdinti albumą, kad nuotraukos išliktų ilgam.

Standartinė fotosesijos trukmė – 2 val., tačiau ji gali būti trumpesnė arba ilgesnė pagal poreikius. Jos metu galite pakeisti 2 – 3 įvaizdžius, fotografuojant lauke galime pakeisti lokaciją. Fotosesija – tai kūrybinis procesas, tad stengsiuos, kad kartu juo mėgautumėmės ir sukurtumėme nuostabų rezultatą.

Pirminės konsultacijos metu apsitariame fotosesijos konceptą ir stilių. Randame patogią datą, kurią užtvirtiname sutartimi ir avansu. Atsakau į visus Jums kylančius klausimus, bei palaikome ryšį iki pat fotosesijos.

ypatinga

populiariausia

mini

430 €‎

160 €‎

670 €‎

studijoje

2 val. trukmės

visažistė

10 atsirinktų suretušuotų nuotraukų

sutartoje lokacijoje (ne studijoje)

45min trukmės

8 atsirinktos suretušuotos nuotraukos

studijoje

3-4 val. trukmės

vizažistė

stilistės konsultacija 3 deriniams

15 atsirinktų nuotraukų

išsirinkau!

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

ATSAKYMAS:

KLAUSIMAS:

Nebijokite! Lydėsiu Jus ir konsultuosiu visu pasiruošimo procesu. Duosiu patarimų, ką būtų galima apsirengti ir ko geriau reikėtų vengti, galiu pasidalinti patikimų stilisčių, vizažisčių kontaktais. Pasiruošimas fotosesijai gali būti nemažiau maloni patirtis nei pati fotosesija!

NIEKADA NESU TURĖJUSI PROFESIONALIOS FOTOSESIJOS, KAIP JAI PASIRUOŠTI?

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

NORĖČIAU NUOTRAUKŲ IR SU SAVO ANTRA PUSE/ DRAUGĖMIS/ VAIKAIS, AR GALIMA ATSIVESTI KARTU?

Portretinė fotosesija yra skirta vienam žmogui, šiuo metu nedarau fotosesijų šeimoms ar didesnėms grupėms.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

AR BŪTINAS PROFESIONALUS MAKIAŽAS?

Dauguma atvejų - taip. Nebent jaučiatės užtikrinta savo pačios makiažo įgūdžiais, tuomet nebūtina samdytis vizažistės, tačiau bet kokiu atveju, fotosesijai makiažas yra būtinas. Aš prioretizuoju makiažą , kuris yra natūralus ir pabrėžia gražiausius jūsų bruožus, bei paslepia nedidelius odos nelygumus ir blizgesį. Dirbu su nuostabiomis meistrėmis, kurios su visais mano klientais randa bendrą kalbą ir suteikia nuostabią patirtį.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

AR FOTOGRAFUOJATE IR VYRUS?

Taip, žinoma! Džiaugiuosi, kai kreipiasi ir vyrai, kurie pasitiki savimi ir nori pasidaryti profesionaliai atrodančių nuotraukų tiek profesiniais, tiek asmeniniais tikslais.

KLAUSIMAS:

ATSAKYMAS:

AR turite dovanų kuponus?

Beabejo! Išsirinkę norimą fotosesiją, parašykite man ir susitarsime dėl elektroninio ar fizinio dovanų kupono atsiėmimo.

Susisiekime!