fbpx

Apie

Esu vardu Gabija. Gavau šį vardą lietuvių senovės ugnies deivės garbei, tad ko gero nenuostabu kad degu aistra fotografijai jau daugiau nei 10 metų. Pirmąsias vestuves nufotografavus 14 metų, pabaigus fotografijos bakalauro studjas užsienyje ta ugnelė vis dar kūrenasi. Drąsiai galiu sakyti, kad dirbu savo svajonių darbą, nes jis mane suveda su įkvepiančiais žmonėmis, kurie man savo šypsenomis, žodžiais ir žvilgsniais pasakoja įdomiausias istorijas, o aš, pasitelkdama fotoaparatą, tas istorijas iliustruoju. Nors fotografuoju ir keliones, ir maistą, tačiau vestuvių ir portretų fotografija man arčiausiai širdies, nes žinau, kad galiu žmonėms padovanoti prabėgusias brangias akimirkas.

Fotografė Gabija Vainiutė

Vestuviu fotografija

Keli faktai apie mane:

  1. Neturiu nieko prieš šunis, bet katės yra mano “spirit animal”. Šiuo metu gyvenu su 2, Abysse ir Amarone, kuriems skyriau vyno įkvėptus vardus.
  2. Tuo tarpu šalis, pasigvelbusi mano širdį – Italija. Buvau ten kone 10 kartų ir vis atrandu kažką naujo. Kraštovaizdis, maisto kultūra, žmonės… Ech… That’s amore!
  3. Vienintelis paaiškinimas mano didelei meilei jūrai – gimiau ir 10 metų gyvenau Klaipėdoj. Tačiau kol ten gyvenau, prie jūros lankiausi labai mažai, nes “gi šalia”. Tačiau atsikrausčius į Vilnių jūros labai pasiilgstu ir tik prie jos randu nepalyginimą ramybę.
  4. Kita meditacijos forma – maisto gaminimas. Fone groja 50s muzika, o aš mediniu šaukštu maišau prancūziškų cannelle tešlą…
  5. Netikiu atsitiktinumais. Visi žmonės ateina nešini pamokas kitiems ir sau, visi įvykiai veda link kažko didesnio, jei tik mokam tai pamatyti. O ir šiaip, manot atsitiktinumas, kad gimiau per tarptautinę fotografijos dieną ir pasirinkau fotografijos kelią (tiksliau, jis mane)? Nemanau 🙂

Užsiimu ir komercine fotografija, jei įdomu, daugiau darbų galite pamatyti puslapyje gabija.eu

↑ Top of Page