fbpx

Apie Gabiją Moniką Vainiutę

Vestuviu fotografija

Esu Gabija,

ir aš nufotografavau savo pirmąsias vestuves, kai man buvo 14 metų. Dabar, kai apie tai galvoju, pora turėjo būti labai drąsi, patikėdama mane nufotografuoti savo ypatingą dieną, kai aš buvau dar tokia jauna. Ko jie net ko gero nežino, yra tai, kad smalsiai ir kiek nedrąsiai mergaitei jie padovanojo didžiausią gyvenimo dovaną. Tikrąjį pašaukimą ir mylimą darbą fotografuojant vestuves. Dabar, po 12 metų, aš darau viską, kad galėčiau pasidalinti šiuo džiaugsmu su savo brangiomis poromis, kurios pasirenka mane, kad papasakočiau jų meilės istoriją per nuotraukas.

Vestuviu fotografija

Keletas faktų apie mane:

  1. Neturiu nieko prieš šunis, bet katės yra mano “spirit animal”. Šiuo metu gyvenu su 2, Abysse ir Amarone, kuriems skyriau vyno įkvėptus vardus.
  2. Tuo tarpu šalis, pasigvelbusi mano širdį – Italija. Buvau ten kone 10 kartų ir vis atrandu kažką naujo. Kraštovaizdis, maisto kultūra, žmonės… Ech… That’s amore!
  3. Vienintelis paaiškinimas mano didelei meilei jūrai – gimiau ir 10 metų gyvenau Klaipėdoj.  Tačiau kol ten gyvenau, prie jūros lankiausi labai mažai, nes “gi šalia”. Tačiau atsikrausčius į Vilnių jūros labai pasiilgstu ir tik prie jos randu nepalyginimą ramybę. 
  4. Kita meditacijos forma – maisto gaminimas. Fone groja 50s muzika, o aš mediniu šaukštu maišau prancūziškų cannelle tešlą… 
  5. Netikiu atsitiktinumais. Visi žmonės ateina nešini pamokas kitiems ir sau, visi įvykiai veda link kažko didesnio, jei tik mokam tai pamatyti. O ir šiaip, manot atsitiktinumas, kad gimiau per tarptautinę fotografijos dieną ir pasirinkau fotografijos kelią (tiksliau, jis mane)? Nemanau 🙂

Taip pat užsiimu komercine fotografija, platesnį portfolio galite pamatyti čia

↑ Top of Page